Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
» Firmalar » Sektörler » Alışveriş ve Perakende
 ok Tuhafiye
» Aksaray Alışveriş ve Perakende Sektörüne Kayıtlı Firmalar

Ümit Aksoy Elektronik Bilgisayar

Aksaray'da elektronik ürünlerin ( telefon, bilgisayar, elektrikli ev aletlerinin ) perakende ve sanal satışını yapıyoruz. Dilerseniz ürünleri mağazamız da incel

Telefon : 0 382 213 71 58

Merkez / Elektronik Cihazlar

Söyler Ucuzluk Pazarı

Firmamız Aksaray sağlık kasabasında olup uzun yıllardır binbir çeşit ürün yelpazemizle tüm halkımıza hizmet vermektedir.

Telefon : 0 382 251 56 06

Merkez / Alışveriş Merkezleri

Gizli Bahçe Çiçekcilik

Yıllardır sürdürdüğümüz çiçekçilik mesleğinde size de hizmet vermekten onur duyarız. Aksaray içi ve köyler dahil heryere çiçek servisimiz vardır.

Telefon : 0 382 212 03 20

Merkez / Çiçekçiler

Papatya Çiçek

Aksaray merkez ve ilçelerine çiçek servisi. İnterflora üyeliğimiz ile yurt içi yurt dısı çiçek siparişleri. Çelenk buket sepat aranjman saksıda bitki kuru yapa

Telefon : 0 382 212 12 68

Merkez / Çiçekçiler

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.