Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
» Firmalar » Sektörler » Gıda Sanayii
 ok Bakliyat
 ok Dondurma
 ok Fast Food
 ok İçecek
» Malatya Gıda Sanayii Sektörüne Kayıtlı Firmalar

Şenakar Ticaret

Marketimizde kontör, her türlü gıda ve temizlik, nalburiye, çimento, kireç, tuğla evlere servis. Ptt acenteligimiz vardır. Sahil yolu üzerindeyiz.

Telefon : 0 422 566 57 41

Pütürge / Genel Gıda

Protal Gıda Sanayi A.Ş.

Şirketimiz et sanayine katkı maddeleri, baharat karışımları, kombiler, aromalar, çeşniler, sucuk, salam, sosis karışımları üretir. Teknolojisini sunar.

Telefon : 0 422 238 01 10

Merkez / Et ve Et Ürünleri

Şerefhanlı Gıda San.Tic.Ltd. Şti.

Türkiye'nin kayısı kenti olan Malatya'da üretim yapan firmamız malatya Bulgur olarak, en son makine teknolojisini kullanarak Doğuve Güneydoğu Anadolu Bölgesinin

Telefon : 0 422 381 02 38

Merkez / Genel Gıda

Naturel Kayisi

Firmamız Malatyada hizmet vermektedir. Kuru kayısı kayısı döneri kayısı pestili atom sucuk kayısı çekirdeği kayısı lokumu pekmez üzüm pekmezi dut petidi hediyel

Telefon : 0 422323 66 31

Merkez / Kuruyemiş


1 2

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.