Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
» Firmalar » Sektörler » Metal Sanayii
 ok Boru
 ok Civata
 ok Sac
 ok Yay
» Osmaniye Metal Sanayii Sektörüne Kayıtlı Firmalar

Ay-ka Kapı Sistemleri

Kaliteli hizmet sloganını kendisine ilke edinen Ay-Ka Kapı 1992 yılından bu yana Malatya'da çelik kapı sektöründe ciddi mesafeler kat etmiş ve sağlam adımlarla

Telefon : 0 328 813 08 99

Merkez / Kapı Kolu, Kilit ve İspanyolet

Öz Küpeşte

Balkon, merdiven, fransız balkon ve duvar üstleri demir doğrama yerine bakım ve boya istemeyen krom-alüminyun küpeşte ile daha görsel alanlar sunuyoruz.

Telefon : -

Merkez / Alüminyum Doğrama

Maki Küpeşte

Firmamız 13 yılı aşkın bir süredir Osmaniye ve çevre il ve ilçelere paslanmaz krom ve alüminyum korkuluk alanında hizmet vermektedir.

Telefon : 0 328 814 22 20

Merkez / Alüminyum Korkuluk

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.