Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
» İstanbul - Kağıthane - Metal Sanayii - Alüminyum Doğrama

Tekno A Metal

Alüminyum sektöründe hizmet veren firmamız siz değerli müşterilerine hizmet vermenin onurunu yaşayan, müşterilerimizin ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran yenil

Telefon : 0 212 291 80 01

Ünallar Alüminyum Pazarlama San.Tic.Ltd.Şti.

Alüminyum pazarlama, imalat, toptan ve parakende satış yapmaktayız. Mobilya, kapak profilleri, stand profilleri, ara bölme ve menfez imalatı yapmaktayız.

Telefon : 0 212 224 24 55

Utkan Star Alüminyum Paz.San. ve Tic.Ltd. Şti.

Star Alüminyum Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti., 16 yıldır uzun soluklu, kaliteli hizmet anlayışıyla sektördeki diğer firmalar arasında ön plana çıkmayı başarmıştır.

Telefon : 0 212 219 24 81

İlay Alüminyum

Alüminyum doğrama, cephe giydirme ve ofis bölmeleri gibi çok yönlü çalışmalarımızla inşaat sektörüne hizmat vermekteyiz.

Telefon : 0 212 264 30 88

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.