Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

» Kullanım Şartları
Son değiştirilme tarihi 2 Mart 2009

Firmasayfasi.com sitesine üye olarak ve/veya ziyarette bulunarak aşağıdaki şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız.
  • www.firmasayfasi.com RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti.'nin tescilli sitesidir ve yazının devamında site olarak anılacaktır.
  • Site'de yer alan şirket tanıtımları, ürün tanıtımları ve ilan yayınları ile tanıtımlara ait resim, video gibi meteryaller üyeler tarafından sisteme kayıt edilmiş olup bu içeriklerden doğabilecek üçüncü şahısların rahatsızlıklarında site sorumlu tutulamaz.
  • Site üzerinde yer alan bilgiler için, bu bilgileri sisteme kayıt eden şahıs ve kurumlardan herhangi bir ücret talep edilmez
  • Site, içeriğinde yer alan herhangi bir bilgiyi istediği zaman ve istediği şekilde değiştirme veya yayından kaldırma hakkını saklı tutar.
  • Kullanım şartları gerektiği ve yeterli gelmediği zamanlarda üzerine yeni kurallar ekleyebilir, kurallardan bazılarını kısmen veya tamamen değiştirebilir.
  • Kullanım şartlarının son değiştirilme tarihleri kullanıcılara sayfanın üst kısmında bildirileceği gibi kullanıcılar da bu şartların güncelliğini takip etmek ve uymakla yükümlüdür.
  • Üçüncü şahısların menfaatlerini korumak için ve gerektiğinde yetkili makamlara verilmek üzere ziyaretçi ve üye bilgileri gibi kayıtlar sistemimizde saklanır ve ilgili makamlar talep ettiği takdirde üyeye veya ziyaretçiye haber verilmeksizin bu bilgiler yetkili mercilerle paylaşılabilir.

Kullanım şartları ile ilgili aklınıza takılan veya bizmle paylaşmak istedikleriniz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. İletişime geçmek için bize ulaşın linkine tıklayın.

Sponsorlar
Şok Aktüel
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Ocak-Şubat-Mart 2019 dönemine ait katma değer vergisinin ödemesi
1.4.2019 - 26.4.2019 - Bugün son günü
Ocak-Şubat-Mart 2019 dönemine ait GVK geçici 67. madde kapsamında yapılan tevkifatların ödemesi
1.4.2019 - 26.4.2019 - Bugün son günü
2018 yılına ilişkin kurumlar vergisinin ödemesi
1.4.2019 - 30.4.2019
Mart 2019 dönemine ait mal ve hizmet alımlarına ilişkin bildirim formu (form ba)
1.4.2019 - 30.4.2019
Mart 2019 dönemine ait mal ve hizmet satışlarına ilişkin bildirim formu (form bs)
1.4.2019 - 30.4.2019
Yeni Ürünler
9077727-Liebherr-Crankshaft CA135190 9889094-Oil-Pump-Liebherr 11LH-30031 Beton Kiriş Numune Kalıbı Beton Küp Numune Kalıbı

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.