Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
» Firmalar » Sektörler » Giyim » İmalat

Luigi Diberti

Toptan damatlık, erkek giyim, takım elbise imalatı ve toptan satışı yapmaktayız.

Telefon : -

İzmir / Konak / İmalat

Merkez Tekstil

İhracat fazlası ürünler toptan satış yeri olarak faaliyet göstermekteyiz. İmalat hazır ürünler toptan satış yapmaktayız.

Telefon : 0 212 677 92 50

İstanbul / Güngören / İmalat

Hanımeli Kasnak Tutkal İşi

10 kişilik ekibiz evde tığ işi bikini, kasnakta tutkal işi oda takımları, pareyolar, file işi değişik iplerden çantalar, bikini üzeri file bluzların toptan satı

Telefon : -

Kocaeli / Karamürsel / İmalat

Billur Akgül Kalıp Seri Tasarım

Her türlü kalıp serileme, baz kalıp çalışması, otomatik pastal çizimi ve güncel yeni model tasarımı desteği ile Şirinevler meydanda hizmetinizdeyiz.

Telefon : 0 212 451 96 99

İstanbul / Bahçelievler / İmalat

Arif Ceylan Triko

2001 yılından itibaren 0/15 yaş arası triko imalat ve toptan satış yapmaktayız.

Telefon : -

Gaziantep / Şahinbey / İmalat

Aprıl Çanta İmalatı

İstanbul Bağcılar'da çanta imalatı yapmaktayız. Fiyatlarımız 5.5 TL'den başlamaktadır. Kendi modelleriniz varsa üretilir.

Telefon : -

İstanbul / Bağcılar / İmalat

Moda Tarz Toptan Bady

İmalat ürünler, parti mallar, spot ürünler çok çeşitli olup modellerimiz sürekli yenilenir her yere gönderimleri adet sınırlamaları olmadan yapılır.

Telefon : -

İstanbul / Güngören / İmalat

Murat Kemer

Kemer ve Tekstil Aksesuarları, Bayan Kemeri Erkek Çocuk Son Trend Kemer İmalatı Yapmaktayız. Deri ve Suni Deri Kemer Üretimi İthalat ve İhracat.

Telefon : 0 212 519 33 45

İstanbul / Eminönü / İmalat

Yankı Triko (Sterliçya)

Firmamız triko üretimi ve toptan satış faaliyetinde bulunmaktadır. Bayan ve genç bayan trikosun da deneyimli bir yapıya sahiptir. Kendi modellerimiz ve müşteri

Telefon : 0 342 220 35 83

Gaziantep / Şahinbey / İmalat

Abba Tekstik İth.İhr.San.ve Tic.Ltd.Şti.

Firmamız 300 metrekare alana sahip olup finiş şekilde işlem yapılmakta olup fason olarakta hizmet vermekteyiz. Bayan dış giyiminde faaliyet göstermekteyiz. Özel

Telefon : 0 212 250 64 48

İstanbul / Şişli / İmalat


1 2 » sona git »

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.