Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
» Firmalar » Sektörler » Nakliyat Lojistik » Gemi Kiralama

Sinerji Uluslararası Taşımacılık Proje Dış Tic. Ltd. Şti.

Anahtar teslimi proje ve açık yük sevkiyatı, proje taşımacılığı, gabari dışı ve ağır tonaj taşımaları, açık yük gemisi kiralama ve konteynır taşımacılığı.

Telefon : 0 212 852 02 72

İstanbul / Beylikdüzü / Gemi Kiralama

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.