Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Anatolia Sanat Evi

3,5 star rating
116 oy / 3,65 puan
Firma Yetkilisi
:
-
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Güllü Bahçe Mah. Silahlı Kuvettler Cad. Döner Sok. No:8 Saklı Ev Yanı
Hatay / Merkez

Anatolia Sanat Evi - Hakkımızda

Anatolia Sanat Evi olarak yeteneklerinizi, ilgi alanlarınızı keşfetmek, kendinizi ifade edebilmek ve hayallerinizi gerçekleştirmek için sizi sanat evimize davet ediyoruz. Antakya'da sanata yeni bir kapı açan sanat evimiz kurslarıyla, sanat gezileriyle, sanat etkinlikleriyle ve aylık dağıtılan sanat dergisiyle yediden yetmişe sanatla ilgilenen herkesi bu büyük ailenin birer ebeveyni olarak görmek istiyor.
Hatayda yaşamın her gün yeniden keşfedildiğine inanan bizler, bireyin kendini her gün yeniden keşfedip geliştireceğine dair büyük umutlar taşıyarak yola çıkıyoruz. Bu güzel yolculukta sizlerin duyarlılığı ve desteğiyle umarız her şey, sanatın ışığıyla daha da güzel olacak. Hatay'da sanatsal anlamda bugüne kadar yapılan çalışmalardan farklı olarak büyük bir sanat ailesi oluşturduk. Anatolia Sanat Evi olarak öncelikli hedefimiz sanatı sevdirmektir. Yapılan bütün çalışmalar sanatı sevdirmeyi amaçlamaktadır. Hayatımız boyunca hep ertelediğimiz sanatçı yanımızı artık sergileme zamanı geldi.

Etiketler

Ürünlerimiz

Anatolia Sanat Evi firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Anatolia Sanat Evi firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.