Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
King Chubby - Keyifli Yemekler

2,5 star rating
81 oy / 2,75 puan
Firma Yetkilisi
:
Sinan Çiçek
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Bağdat Cad. No:345 Kınayman Sitesi Erenköy
İstanbul / Kadıköy
King Chubby, dünyanın önde gelen caddelerinden Bağdat Caddesi'nde, İstanbul'un tek Keyifli Yemekler adresi...


King Chubby'de dünya mutfağının yanı sıra geleneksel Türk mutfağının da öne çıktığı iştah açıcı lezzetler, kimlik kartlarıyla birlikte Şef Sami Bansiya tarafından sunuma hazırlanıyor. Kimlik Kartları, tadacağınız her bir keyifli yemeği, malzemesi, yöresi, besin değerleri ile size tanıtıyor.

King Chubby'de özenle hazırlanan, Çakma fondü, İspir kuru fasulye, ev yapımı şefin düdük makarnası, avokado burger, Kralın tabağı, lahmacun pizza, pamuk şekeri sodası, cocostar frozen, sunulacak Keyifli Yemekler'den sadece birkaçı.

Etiketler

Ürünlerimiz

King Chubby - Keyifli Yemekler firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

King Chubby - Keyifli Yemekler firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.