Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Profun Organizasyon ve Turizm

2 star rating
122 oy / 2,4 puan
Firma Yetkilisi
:
Ali İlerigelen
Telefon
:
Fax
:
0 212 219 71 52
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Halaskargazi Cad. Harbiye İş Hanı No:2 Kat:6 Harbiye
İstanbul / Şişli
Profun, deneyimli elemanlarla ve genç bir ekip ile eğlence sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Gerçekleştirdiğimiz organizasyonlarla ve verdiğimiz hizmetlerle eğlence ruhunu profesyonel uygulamalarla buluşturuyoruz.

http://www.profun.com.tr/
http://www.facebook.com/profungroup
http://www.twitter.com/profungroup

Etiketler

Ürünlerimiz

Profun Organizasyon ve Turizm firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Profun Organizasyon ve Turizm firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.