Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
46 oy / 3,13 puan
Firma Yetkilisi
:
Salih Işıkveren
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Karatay Sanayi Fatih Mah. Bozyazı Sok. No:48/a
Konya / Selçuklu

Rıdvan Etli Ekmek - Hakkımızda

Rıdvan Etli Ekmek; kaliteli lezzet anlayışından asla ödün vermeden, güler yüzlü personeliyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Lezzete gelinen son nokta sloganı ve tecrübesiyle sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacaktır.

Zengin mönümüz, damak zevkinize uygun pek çok lezzetli yemek çeşitlerimizle müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Zengin menümüzde; çorbalar, etli ekmek, börek, mevlana, bıçakarası, kuzu şiş, tavuk şiş, adana kebap, şiş köfte, karışık ızgara, güveç, kanat ızgara, kuru fasulye, pilav, künefe, kadayıf, baklava, salata, cacık ve içecekler yer almaktadır.

Toplu organizasyonlarda taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Alo Paket hizmetimizle Lezzete ulaşmak size bir telefon kadar yakın. Siz isteyin biz, kapınıza kadar getirip teslim edelim.

Hac, umre, toplantı gibi çeşitli faaliyetleriniz için toplu olarak etliekmek, börek, mevlana ve bıçakarası siparişi verebilirsiniz. Yemek siparişiniz istediğiniz gün ve saatte, belirttiğiniz adrese teslim edilecektir.

Siz değerli müşterilerimizle nice lezzet dolu günler geçirmek dileği ile...

Etiketler

Ürünlerimiz

Rıdvan Etli Ekmek firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Rıdvan Etli Ekmek firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Ocak 2020 Dönemine Ait Katma Değer Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.2.2020 - 26.2.2020 - Bugün son günü
Ocak 2020 Dönemine Ait GVK 94. Madde ile KVK 15. ve 30. Maddelerine Göre Yapılan Tevkifatların Muhtasar ve Prim Hizmet Beyannamesi ile Beyanı ve Ödemesi
1.2.2020 - 26.2.2020 - Bugün son günü
Ocak 2020 Dönemine Ait İstihkaktan Kesinti Suretiyle Tahsil Edilen Damga Vergisi ile Sürekli Mükellefiyeti Bulunanlar İçin Makbuz Karşılığı Ödenmesi Gereken Damga Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.2.2020 - 26.2.2020 - Bugün son günü
Yeni Ürünler
Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05 İşkembe Temizleme Makinası-TP.03

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.