Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
71 oy / 3,08 puan
Firma Yetkilisi
:
Turgay
Telefon
:
Fax
:
0 212 671 02 61
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
İkitelli Osb Dolapdere San. Sit. No:21
İstanbul / Başakşehir
EDM Dış Ticaret Ltd. Şti. sektörde uzun yıllar kendini ispat etmiş uzman kadrosu ve 10 yıllık tecrübesi ile siz müşterilerine, Türkiye ve dünya pazarında kendini ispat etmiş Atlas marka iş makinelerinin Türkiye temsilciliğini katarak siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermektedir. Atlas marka ekskavatörlerin Türkiye temsilcisi olan EDM Dış Ticaret Ltd. Şti., kategorisinde pazar lideri pozisyonuna gelmiş ve bu anlamda edindiği tecrübe ve birikimlerini sunmaktadır.

Hafriyat ve endüstriyel ekskavatör konusunda Avrupa'da çok önemli söz sahibi olan Alman mühendisliği ile Almanya’da üretilen, Atlas markasının geniş ürün yelpazesine sahip makineleri Türkiye'de sadece EDM Dış Ticaret Ltd. Şti. tarafından temsil edilmektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

EDM Dış Ticaret Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

EDM Dış Ticaret Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.