Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Pien Açık Parfüm

2,5 star rating
93 oy / 2,78 puan
Firma Yetkilisi
:
Hakan Yılan
Telefon
:
Fax
:
0 212 736 09 91
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Yeni Sanayi Sitesi E - Blok No:8
İstanbul / Silivri

Pien Açık Parfüm - Hakkımızda

Pien Açık Parfüm; yüksek kaliteyi uygun fiyatlara sunarak, çok yüksek fiyatlara satılan parfümleri alabilen küçük bir kesimin değil. Büyük kitlelerinde güzel kokma isteğine cevap verebilmek için 2002 yılında kurulmuştur. Yurt içinde 30'u aşkın mağaza, yurt dışında 4 mağaza ile hizmet veren Pien Parfüm 10 yılı aşkın bilgi, birikim ve tecrübesiyle sadece açık parfüm üretiminde uzmanlaşarak, Silivri'de bulunan üretim tesisimizde sağlık bakanlığının zorunlu kılmış olduğu üretim standartları ve denetimi altında parfüm üretimimiz gerçekleşmektedir. Aynı zamanda Pien Parfüm; AB normlarında Ifra İnternational Fragrance Association ve Rıfm Research Institute For Fragrance Meterials standartlarına uygun hammaddeleri seçerek yüksek kalitede üretilen parfümleri uygun fiyata 1 alana 1 bedava sloganı ile parfüm tüketicilerine sunmakta ve yatırımcılar için çok cazip koşullarda açık parfüm bayilikleri vermektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Pien Açık Parfüm firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Pien Açık Parfüm firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.