Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Hopa Tarım Peyzaj İthalat İhracat Ticaret

2,5 star rating
125 oy / 2,82 puan
Firma Yetkilisi
:
Yunus Yazıcı
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
Hopa İş Merkezi Kat:3 No:140
Artvin / Hopa
Amacım; Artvin ve civarındaki saklı güzelliğini insanların görmesini sağlamak. Ayrıca sebze meyve pazarlama ve satış ağı oluşturarak üreticilerin verdiği emeğin karşılığını almasını sağlamak.
Ayrıca bünyesindeki elemanlarla dış ticaret yapan firmaların gümrük işlemlerini yapmak ve kaliteli hizmet vermek.

Etiketler

Ürünlerimiz

Hopa Tarım Peyzaj İthalat İhracat Ticaret firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Hopa Tarım Peyzaj İthalat İhracat Ticaret firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.