Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Eta Otomasyon ve Elektronik

3 star rating
188 oy / 3,01 puan
Firma Yetkilisi
:
Tolgahan Uçar
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Osman Yılmaz Mah. Millet Cad. 606 Sok. Güven Apt. No:16/a
Kocaeli / Gebze
15 yıllık bilgi birikimi teknik uzman kadrosu ve günümüz şartlarına göre en uygun teknik ekipmanları ile endüstriyel elektronik kart ve cihaz onarım alanda faaliyetlerine başlamış özel kuruluş olan ETA Otomasyon Arge Elektronik Taş .San.Tic.Ltd.Şti. endüstriyel elektronik kart ve cihaz onarım merkezi hızlı bir büyüme trendi yakalamış olmanın gururunu taşımaktadır. Bu başarısını kurulduğunu tarihten itibaren dinamik ve modern Pazar yaklaşımıyla kalite; kesintisiz hizmete önem vermesi ve siz değerli müşterilerimizin bizlere gösterilmiş olduğu güven ve inancına borçludur.

Vizyon
Endüstriyel sistemlere yönelik ileri teknoloji kazanarak ve bu kazandığımız teknolojiyi ülke ihtiyaçlarına adapte ederek dışa bağımlılığı azaltmak, ülkemizde sistem entegrasyonu, sistem bakım mühendisliği konularında bakım-yazılım standartlarının oluşturulması ve yerleştirilmesinde öncülük etmek, faaliyet alanı içindeki en son teknolojiyi özümseyerek bu husustaki gerekli teknolojiyi transferini gerçekleştirmek, sektörde bu güne kadar uygulama imkanı yaratılamayan projelerin yurt içinde yapılmasını sağlamaktadır.

Misyon
Ülkemiz, tüm faaliyetlerimizde daima dürüst davranmak, kaliteyi ve müşteri memnuniyeti ön planda tutmak, tüm personelimizi eğitmek, yönlendirmek, çağdaş teknolojiyi özümsemelerimizi ilerlemelerini sağlamak, kurumsallaşmış, faaliyetini sistem ve prosedürlerle başlamış bir kurum olarak gelişmek ve büyümek, uluslar arası yatırımımızı arttırarak ilerideki başarımıza sizlerin güveniyle imza atmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Eta Otomasyon ve Elektronik firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Eta Otomasyon ve Elektronik firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Şok Aktüel
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
1-15 Haziran 2019 dönemine ait petrol ve doğalgaz ürünlerine ilişkin özel tüketim vergisinin beyanı ve ödemesi
16.6.2019 - 25.6.2019 - Bugün son günü
1-15 Haziran 2019 dönemine ait noterlerce yapılan makbuz karşılığı ödemelere ait beyannamenin verilmesi ve ödemesi
16.6.2019 - 25.6.2019 - Bugün son günü
Mayıs 2019 dönemine ait katma değer vergisinin beyanı ve ödemesi
1.6.2019 - 26.6.2019
Mayıs 2019 dönemine ait GVK 94. madde ile KVK 15. ve 30. maddelerine göre yapılan tevkifatların beyanı ve ödemesi
1.6.2019 - 26.6.2019
Basit usulde vergilendirilen mükelleflerin gelir vergisi 2. taksit ödemesi
1.6.2019 - 1.7.2019
Yeni Ürünler
Sultan Lake Beşik Kuru İncir 9077727-Liebherr-Crankshaft CA135190 9889094-Oil-Pump-Liebherr 11LH-30031

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.