Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
58 oy / 3,09 puan
Firma Yetkilisi
:
Sabiha Isık & Nevin Uzuner
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Çamlık Mah. İkbal Cad. Gönülden Sok. No:13/a
İstanbul / Ataşehir

Sihirli Pastam - Hakkımızda

Bizde hayallerin gerçekle buluştuğu, gerçeklerin lezzetle bütünleştiği inanılmaz sanat eserleri meydana getiriyoruz. Şeker ve hamurla başladı bizim pastacılık hikayemiz.
Sihirli Pastam butik pastacılık faaliyetlerine 2009 Cakestanbul Butik Pasta olarak başladı 2011 yılı başında isim değişikliğine giderek Sihirli Pastam olarak faaliyetlerine devam etmektedir.
Başladığımız günden bugüne kişiye özel pasta tasarımıyla müşterilerimize gerek iç malzemesiyle gerekse üst dekorasyonuyla oldukça geniş bir yelpaze sunarak pastacılık anlayışını bireyselleştirdik. Bu hizmet anlayışı ve kaliteden asla ödün vermeyen yaklaşımımızla İstanbul ve civarına birbirinden farklı görsel lezzetler sunmaya devam ediyoruz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Sihirli Pastam firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Sihirli Pastam firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
2019 Yılına Ait Vergi Levhasının İnternet Vergi Dairesinden Alınmasının Son Günü
1.5.2020 - 1.6.2020 - Bugün son günü
Denetim Kuruluşları Yetkilendirme Belgesi Yıllık Harç Ödemesi
1.5.2020 - 1.6.2020 - Bugün son günü
Elektrik Üretimi Lisans Harçları Yıllık Harç Ödemesi
1.5.2020 - 1.6.2020 - Bugün son günü
Nisan 2020 Dönemine Ait Turizm Payının Beyanı ve Ödemesi
1.5.2020 - 1.6.2020 - Bugün son günü
Nisan 2020 Dönemine Ait Haberleşme Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.5.2020 - 1.6.2020 - Bugün son günü
Yeni Ürünler
Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05 İşkembe Temizleme Makinası-TP.03

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.