Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
154 oy / 2,86 puan
Firma Yetkilisi
:
Mustafa Baser
Telefon
:
Fax
:
0 224 738 10 55
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Yenice Sanayi Sitesi 632 Sok. No:6
Bursa / İnegöl
Firmamız makine üretimi ve kimyasal madde tedariği amacı 2009 yılında kurulmuştur.2006 yılında dönüşüm makine adı ile makine sektöründe faaliyet gösteren Firmamız 2009 yılı itibari ile artan talepler doğrultusunda makine ve kimya sektörünün değişik branşlarında tecrübeye sahip donanımlı kadrosu ile Türk sanayicisine en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Nar Makina Sanayi Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Nar Makina Sanayi Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.