Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Kıvılcım Gümüş

3 star rating
104 oy / 3,12 puan
Firma Yetkilisi
:
Gürsel Selçuk
Telefon
:
Fax
:
0 212 855 49 31
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Adnan Kahvevi Mah. Yavuz Sultan Selim Bulvarı No:17/a Uyum Çarşı Dükkan 26 Beykent
İstanbul / Beylikdüzü

Kıvılcım Gümüş - Hakkımızda

Amacımız sizlerin övgüsünü kazanmak. Uygun fiyatlar, yüksek kalite ve zengin çeşitler ile gümüş zevkinize katkıda bulunabilmek.
Sitemiz ve mağazalarımız henüz bir bebek. Süratle olgunlaşıp gümüş takı dünyasındaki yerimiz almak istiyoruz. Öneri ve fikirlerinize açığız.

Etiketler

Ürünlerimiz

Kıvılcım Gümüş firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Kıvılcım Gümüş firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.