Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
100 oy / 2,85 puan
Firma Yetkilisi
:
Eray Kızılaslan
Telefon
:
Fax
:
0 212 416 83 03
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Demirciler Sitesi 8. Yol No:49
İstanbul / Zeytinburnu
Musa Demir Paslanmaz Ürünleri Tic. ve San. Ltd. Şti. 25 yıllık tecrübe ve birikimiyle Türkiye paslanmaz çelik sanayisinin en köklü kuruluşudur. İstanbul Zeytinburnu'nda bulunan merkez ofisi, İstanbul Dudullu'da bulunan şubesi ve İstanbul Silivri'de bulunan servis merkeziyle müşterilerine en iyi hizmeti sunan Musa Demir Paslanmaz bu alanda Türkiye'nin lider firmasıdır. Musa Demir Paslanmaz stoklarında her an hazır bulunan 304, 430, 316, 321, 309S ve 310 kalite paslanmaz çelik rulo, sac, boru, profil ve çubuk ile en iyi hizmeti en kısa sürede ve en uygun fiyatla sunmaktadır. Silivri'de bulunan servis merkezinde paslanmaz çelik rulolardan istenilen ölçülerde dilme, boy kesme ve yüzey taşlama ( No4 ve Scotch Bright ) işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Paslanmaz çelik ile ilgili kaliteli, güvenilir ve zamanında teslimata önem veren bir partner arıyorsanız sizinle çalışmak için hazırız.

Etiketler

Ürünlerimiz

Musa Demir Paslanmaz Ürünleri Tic. ve San.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Musa Demir Paslanmaz Ürünleri Tic. ve San.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.