Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Uğur Halı Yıkama

3 star rating
215 oy / 3,32 puan
Firma Yetkilisi
:
Fatih Yolsal
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Çakırlar Mah. Merkez Sok. No:5
Düzce / Merkez

Uğur Halı Yıkama - Hakkımızda

Tesislerimiz Avrupa standartlarında hizmet vermektedir. Hijyen ve kaliteli işçilikten ödün vermemekte kararlı olan firmamız ucuz fiyata çok iş mantığını reddederek, yaptığı işin insan sağlığı ile doğrudan alakalı olduğunun bilinci içerisindedir. Bu sebeple halılarınız steril ortamda antialerjik ve antibakteriyel özel bio deterjanlar ile son sistem makinelerimizde yıkanmaktadır.

Günümüzde oto yıkama firmalarının hangi ortam ve standartlarda halı yıkama hizmeti verdiklerini halkımız bilmektedir. Sektörün çeşitli eksiklikleri ve halkımızın gerçek temizlik beklentilerine cevap vermek adına Uğur Halı Yıkama Düzce' de ve bölgede hızla büyüyen bir firma olma yolunda ilerlemektedir.

Hizmet vermeye başladığımız günden bu yana geçen zaman içerisinde halkımızın yoğun ilgisi firmamızı daha da güçlendirmiştir. Karşılaştığımız yoğun ilgi ve beğeniden ötürü tüm halkımıza teşekkürü bir borç biliriz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Uğur Halı Yıkama firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Uğur Halı Yıkama firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Nisan 2020 Dönemine Ait İstihkaktan Kesinti Suretiyle Tahsil Edilen Damga Vergisi ile Sürekli Mükellefiyeti Bulunanlar İçin Makbuz Karşılığı Ödenmesi Gereken Damga Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.5.2020 - 27.5.2020
1-15 Mayıs 2020 Dönemine Ait Petrol ve Doğalgaz Ürünlerine İlişkin Özel Tüketim Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
16.5.2020 - 27.5.2020
Nisan 2020 Dönemine Ait Katma Değer Vergisinin Beyanı ve Ödemesi (518 Sıra No.lu VUK Genel Tebliğine Göre Mücbir Sebep kapsamında olmayanlar)
1.5.2020 - 27.5.2020
GVK Geçici 61. Madde Uyarınca Hesaplanan Yatırım İndirimi Stopajının Beyanı ve Ödemesi(518 Sıra No.lu VUK Genel Tebliğine Göre Mücbir Sebep kapsamında olmayanlar)
1.5.2020 - 27.5.2020
1-15 Mayıs 2020 Dönemine Ait Noterlerce Yapılan Makbuz Karşılığı Ödemelere Ait Beyannamenin Verilmesi ve Ödemesi
18.5.2020 - 29.5.2020
Yeni Ürünler
Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05 İşkembe Temizleme Makinası-TP.03

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.