Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
İtimat Süt Ürünleri

2,5 star rating
103 oy / 2,96 puan
Firma Yetkilisi
:
-
Telefon
:
Fax
:
0 216 411 06 06
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Merdivenköy Mah. Nisan Sok. No:16 Göztepe
İstanbul / Kadıköy
İtimat Süt Ürünleri 1949'da Kara ailesi tarafından kurulmuştur. İznik ve Yenişehir'de günlük 500 litre süt ile faaliyetlerine başlayan şirketin, tüketici ile tanışan ilk ürünü beyaz peynirdir. Kurulduğu günden bugüne firmamız teknolojik yenilikleri yakından takip ederek, fabrikadaki üretimine doğrudan uygulamaktadır.
Merkezi İstanbul'da bulunan ve hızla büyümeye devam eden şirket, 1993 yılında İtimat Peynircilik Süt ve Süt Ürünleri İmalat Paz. San. Tic. A.Ş. unvanını almıştır.

Etiketler

Ürünlerimiz

İtimat Süt Ürünleri firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

İtimat Süt Ürünleri firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.