Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
193 oy / 2,93 puan
Firma Yetkilisi
:
Halit Koca
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
Keresteciler Sitesi Çevre Yolu
Afyon / Bolvadin
Halitoğlu Hazır Beton firması Afyonkarahisar ili Bolvadin ilçesin de yer almaktadır ve firma çimento, beton, alçıtaşı ve tuğlalar sektörlerinde faaliyet göstermektedir.
Halitoğlu Hazır Beton firmasına +90 272 6113857 - +90 272 6113845 telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Halitoğlu Hazır Beton ve Beton Elemanları San. ve Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Halitoğlu Hazır Beton ve Beton Elemanları San. ve Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.