Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
62 oy / 3,31 puan
Firma Yetkilisi
:
Yılmaz Karakurt
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
Altınkum Mah.
Aydın / Didim (Yenihisar)
Evde tadilat yapılmadan önce ev halkı üzerindeki stresi bilmek için onu defalarca her boyutu ile yaşamak gerekir. Çünkü piyasada maalesef iş yapıyorum diye dolaşan insanların büyük çoğunluğunun amacı iş yapmak değil, iş yapmış gibi göstererek para almaktır. Çevremizde herkesin bu konuda anlatacak sayısız hikayesi vardır. Bu yüzden Karakurt İnşaat olarak amacımız yaptıracağınız işin boyutu ne olursa olsun karşılıklı güvene dayanan sonsuz profesyonellik anlayışı içinde. Birikimlerimizin verdiği tecrübe ile sizi mutlu edebilmektir.
Sorun nerede biz oradayız. A'dan Z'ye her türlü yapı sorununuzda bizi arayın. Size bir telefon kadar yakınız.

Etiketler

Ürünlerimiz

Karakurt İnşaat Yapı Dekorasyon firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Karakurt İnşaat Yapı Dekorasyon firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.