Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3,5 star rating
286 oy / 3,56 puan
Firma Yetkilisi
:
Ali Kabadayı
Telefon
:
Fax
:
0 212 250 31 10
Gsm
:
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
Emekyemez Mah. Tutsak Sok. No:4/3 Karaköy
İstanbul / Beyoğlu

Eras Trafo - Hakkımızda

1976 yılında kurulan şirketimiz trafo imalatına başlamıştır.
Sonraki yıllarda ise havuz aydınlatma trafoları ve kombi regülatör imalatını yapmış ve girdiği sektörlerin beğenisini kazanmış bir firmadır.
10 watt ile 10.000 watt arası trafo imalatı yapmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Eras Trafo firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Eras Trafo firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.