Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2 star rating
170 oy / 2,34 puan
Firma Yetkilisi
:
Serkan Çelikel
Telefon
:
Fax
:
0 212 294 38 20
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Kağıthane Merkez Mah. Derican İş Merkezi Kat:4 No:70
İstanbul / Kağıthane
Kuruluş amacı kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan Cubicle Center, ıslak hacimler ( Cubicle bölme sistemleri ) soyunma dolapları oturma bankları ve pisuar ara bölme hizmeti vermektedir. İş alımından iş teslim sürecine kadar olan tüm konuların profesyonelce çözümlenmesi, işin kaliteli ve hatasız şekilde teslim edilmesini sağlamaktadır.

Disiplinli, kaliteli montaj ve zamanında teslimat sloganıyla çalışmalarına başlayan Cubicle Center hızla büyümektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Cubicle Center İnşaat ve Yapı Hizmetleri firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Cubicle Center İnşaat ve Yapı Hizmetleri firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.