Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
90 oy / 2,94 puan
Firma Yetkilisi
:
Kazım Yıldırım - Cengiz Yıldırım
Telefon
:
Fax
:
0 212 727 44 60
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Pirimehmet Paşa Mah. Ahmet Öney Sok. No:11
İstanbul / Silivri
2002 yılında Kazım Yıldırım'ın öncülüğünde kurulan firmamız hizmet sektöründe bölgesel liderliğini sürdürmektedir.
E. C. A, Serel, Dizayn, Kalde, Hunter, Politek, Poelsan gibi köklü markaların Trakya Bölge Satış Distribütörlüğünü yapmaktayız.
İnşaat müteahhitliği ve kat karşılığı muhtelif işlerin güven ve özenle yapıldığı firmamızın referansları arasında Galatasaray Spor A. Ş, Silivri Belediyesi, T. P. A. O Lüleburgaz ve Tuzcular Otomotiv A. Ş bulunmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Yıldırımlar Yapı Tesisat Doğalgaz Isı Sulama Sistemleri firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Yıldırımlar Yapı Tesisat Doğalgaz Isı Sulama Sistemleri firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.