Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Fox Ajans

2,5 star rating
87 oy / 2,97 puan
Firma Yetkilisi
:
Ferıdun Akgul
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Alibey Mah. Hasan Korsan Sok. No:10/b
İstanbul / Silivri

Fox Ajans - Hakkımızda

Dünya çok hızlı değişirken, rakiplerinizin bir adım önüne geçmeniz, marka değerinizi arttırmanız için profesyonel ekibimizle birlikte çalışmaya hazırız.

Fox Ajans yerleşik reklam ajansı mantığının ötesinde hizmet sunmaktadır. Bu nedenle ajansımıza gelen müşterilerimize sadece reklam yapmak değil; markalarının gülen yüzünü ajansımızda ortaya çıkarmayı hedeflemekteyiz. Bu nedenle Fox Ajans olarak markanızın müşterilerinize reklam materyallerinin ötesinde ulaşmasını sağlar.

Ajansımızla doğru zamanda, doğru yerde, doğru şekilde olarak, dinamizminizi ve etkinliğinizi ortaya çıkartırsınız. Bunun yanı sıra Fox Ajans firmanızın sektörünüz içindeki durumu ve firma stratejilerinizi gözden geçirerek hedef kitleniz ve hedeflerinize uygun reklamlar üretir. Bütün bunlar ve daha fazlasıyla Fox Ajans bir reklam ajansının ötesinde hizmetler vermeyi sürdürüyor. Sizi de Fox Ajans’ın ayrıcalıklı hizmetlerinden, sıra dışı fikirlerinden yararlanarak farklı açılımlara ulaşmaya davet ediyoruz.

Kuruluşumuzdan bu yana geçen kısa süre içerisinde sektöründe lider firmalar ile yapmış olduğumuz araştırma, organizasyon ve tanıtım çalışmalarında büyük başarılara imza atmış bulunuyoruz.

Reklam sektörüne farklı bir bakış açısı getirebilmek, sektörde yeni bir soluk olabilmek adına özgün fikir ve tasarımlarımızla yola çıkan genç ve yenilikçi bir ekibiz.

‘Ne yaparsan yap, en iyisini yap!’ felsefesini kendimize ana başlık olarak seçtik ve yaptığımız her işi ‘en iyi’ler kategorisine dahil etmek için çalışıyoruz.

İyi reklam pahalı olur fikrine karşılık, iyi reklamın yalnızca iyi bir ekip çalışması ve iyi fikirlerle olabileceğine inanıyoruz. Bunun da reklam vereni, sektörünü, pazarda ki konumunu iyi analiz etmekten ve tanımaktan geçtiğini biliyoruz. O yüzden işe sizi iyi tanıyarak başlıyoruz. Marka bağımlısı olan ekibimizle kurumsal kimliğinizi oluşturmaktan başlayarak, sizi akıllara kazınan ve tercih edilen bir marka haline getiriyoruz.

PR çalışmalarımızla var olan sorunlarınıza çözümler üretiyor, olası aksaklıkları önceden tahmin ediyor ve yeni yollar açıyoruz. Sadece zor günlerinizde değil, sizin ve kuruluşunuz için özel olan günlerde de size özel konseptlerle organizasyonlar hazırlıyor ve sizi neyi, nerde, nasıl, kiminle yapacağız? stresinden kurtarıyoruz

Etiketler

Ürünlerimiz

Fox Ajans firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Fox Ajans firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.