Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Yalı Butik Otel

3 star rating
85 oy / 3,06 puan
Firma Yetkilisi
:
Orhan Gurbuz
Telefon
:
Fax
:
0 216 382 19 17
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Pervane Sok. Kumsal Cad. No:4 Büyükada
İstanbul / Adalar

Yalı Butik Otel - Hakkımızda

Büyükada otelin muhteşem atmosferinde İstanbul'un trafiğinden uzak, asla unutamayacağınız huzurlu bir tatile ne dersiniz? Büyük ada otelimizde sizleri bekleyen keyifli anların tadına varırken unutamayacağınız hatıralar ile sizleri uğurlayacağız. İşletmemiz sizlere ada hakkında bilgi verecek ve tarihçesinden büyük bir zevk ile bahsederek gezilecek ve görülecek yerlerinin krokisini sizlere sunacaktır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Yalı Butik Otel firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Yalı Butik Otel firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.