Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
255 oy / 2,6 puan
Firma Yetkilisi
:
Abdullah Er
Telefon
:
Fax
:
0 312 658 06 69
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Seyran Mah. Ankara Cad. No:11
Ankara / Haymana

Yuce-Er Tarım - Hakkımızda

Yüce - Er Tarım Ticaret, 1996 yılında Mustafa Er ve Oğuz Yücel tarafından Ankara Haymana ilçesinde kurulmuştur. 2005 yılında Gölbaşı ilçesine de şubesini açmıştır. Çiftçimize saygın firmaların en modern ve kaliteli tarım makina ve ekipmanlarını sunarak, çiftçimize zaman ve yakıt tasarrufunun yanında bereketli ürünler yetiştirmesinde yardımcı olmak için yola çıkan firmamız sizlere daha iyi hizmet verebilecek için her zaman sizinle beraber.

Etiketler

Ürünlerimiz

Yuce-Er Tarım firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Yuce-Er Tarım firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.