Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
14 oy / 3,43 puan
Firma Yetkilisi
:
Mehmet Subasi
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Altınkum Mah. Kıtıklı Cad. No:67
Aydın / Didim (Yenihisar)
İnşaat sektöründe işimiz beton, demir ve çimento ile sınırlı değildir. Asıl işimiz, hayatı daha yaşanabilir kılmak, insanımıza standardı yüksek mekanlar sunmaktır. Cansubaşı İnşaat bu inançla çalışıyor ve insanların mutlulukla yaşadığı, keyifle çalıştığı projeler üretiyor.

Cansubaşı İnşaat, üreten Türkiye'nin bir parçası olarak sadece sektöründe değil, ülkesine değer katan bir anlayışla geleceğe yürümeye devam edecektir. Kalkınmanın yapı taşlarından biri olan inşaat sektörünün üslendiği yaşamsal işlevler, en ince ayrıntılarında başlayarak daima en iyiyi hedeflemeyi gerektirir.

Firmamızın yaptığı işlerde kalite, teknoloji ve zamanında teslim öncelikli prensiplerimizdir.

Daha büyük hedeflere yatırımlar yaparak geleceği sağlam temeller üzerine oturtma kararlılığında olan Cansubaşı İnşaat faaliyet alanlarında bu güne kadar olduğu gibi yarınlarımız içinde sağlam, kaliteli ve çağdaş projeleri hayata geçirecek ve insanlığa sunduğu hizmetleri hep daha iyiye götürmek sureti ile büyük bir azimle çalışmalarını sürdürecektir.

Firmamızın mevcut teknik eleman ve inşaat yapım ekibi ve makina ekipmanları her türlü konut, villa, iş merkezi ve benzeri inşaatları ve alt yapılarını müteahhit ve taşeron olarak yapabilecek kapasitededir.

Bu dev ve zorlu endüstride öncü bir rol üstlenen Cansubaşı İnşaat gerçekleştirmiş olduğu ilk projeden bu güne, her zaman güvenilirliği hizmet anlayışının sınırlarını tanımlayan temel ölçüt olarak benimsemiştir.

İnşaat sektörünün farklı alanlarında aynı üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet verirken, tamamladığımız her yeni projenin yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz. En üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet ulaştırdığımız her yeni kurum ve her yeni birey de bu değerler zincirinin vazgeçilmez bir parçası olarak aramıza katılıyor.

Geleceğin yeni hedeflerini birlikte güvenle karşılıyoruz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Cansubaşı İnşaat Gayrimenkul firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Cansubaşı İnşaat Gayrimenkul firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.