Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
358 oy / 2,52 puan
Firma Yetkilisi
:
Muzaffer Deniz
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Gümüşsuyu Cad. Çiftehavuzlar Yolu Mutlu Aksu San. Sit. No:158 Topkapı
İstanbul / Bayrampaşa

Deniz Vibrasyon - Hakkımızda

Deniz Vibrasyon; yüksek kaliteli vibrasyon sarf malzemeleri ile verdiğimiz fason vibrasyon hizmetimizde; çapak alma, parlatma, pas alma, oksit açma başta olmak üzere tüm fason vibrasyon işleri yapılmaktadır. Atölyemize giren mamüller verilen termin içerisinde, en temiz şekilde yüzey işlemleri yapılarak teslim edilmektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Deniz Vibrasyon firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Deniz Vibrasyon firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.