Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Palermo Dijital Baskı ve Reklam Hizmetleri

2 star rating
129 oy / 2,38 puan
Firma Yetkilisi
:
Öner Tabakçılar
Telefon
:
Fax
:
0 212 728 53 80
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Alibey Mah. Cumhuriyet Cad. No:3/6
İstanbul / Silivri
Firmamız Palermo Dijital kaliteli üretim anlayışı ve sürekliliğin devamı ilkesi ile 2010 yılında kurulmuştur. Reklam sektöründeki yeniliklere ve gelişen teknolojiye adapte olarak sektöründeki yerini almıştır.
Müşteri memnuniyetini ön planda tutup en üstün kaliteyi, en uygun fiyatla ve zamanında teslim etmeyi ilke edinen Palermo Dijital, müşterilerinin kendisine yüklediği sorumluluğun bilincindedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Palermo Dijital Baskı ve Reklam Hizmetleri firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Palermo Dijital Baskı ve Reklam Hizmetleri firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.