Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
358 oy / 2,6 puan
Firma Yetkilisi
:
Necmettin Aydın
Telefon
:
Fax
:
0 212 711 31 11
Gsm
:
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
Semizkumlar Mah. Metin Cad. 4. Sok. No:4 Maviyelken
İstanbul / Silivri

Aydın Metal - Hakkımızda

Aydın Metal Silivri ve İstanbul gölgelerinde tüm demir işleri ferforje bahçe kapısı ve demirleri, pencere korkulukları, apartman giriş kapıları otomatik kapılar, alüminyum korkuluk ve küpeşteler, alüminyum merdiven korkulukları, camlı camsız balkon küpeşteleri, demir pergüle, demir çatı kaplama işleri ile kendi imalatı ve meslek okul eğitim sanatı ile kaliteyi sanata dönüştüren işleri ile sizlerin hizmetindedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Demir Ferforje

Demir Ferforje

Ferforje kapı ve bahçe korkulukları, alüminyum küpeşte balkon ve merdiven korkuluklarında özel fiyat
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz

İlanlar

Aydın Metal firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.