Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Kare Peyzaj Çiçekçilik

3 star rating
118 oy / 3,33 puan
Firma Yetkilisi
:
Zühal Düyen
Telefon
:
Fax
:
0 232 459 59 09
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
1567 Sokak No:1-a/b/c/d Çınarlı
İzmir / Bornova
Firmamız 1992 yılında, İzmir'de hizmet vermeye başlamıştır.

Karepeyzaj.com.tr'den sevdiklerinize en güzel çiçekleri gönderebilir, özel gününüz için en doğru çiçeği seçebilirsiniz.

İzmir içi çiçek siparişleriniz firmamızın deneyimli ekibi tarafından hazırlanıp son kontrolü yapıldıktan sonra servise hazır hale getirilip, deneyimli elemanlarla verdiğiniz adrese ulaştırılır.

Kare Peyzaj Çiçekçilik aynı zamanda Interflora üyesidir. Şehirlerarası ve milletlerarası siparişleriniz Interflora güvencesi ve Kare Peyzaj Çiçekçilik kalitesi ile istenilen yere ulaştırılır.

Tüm ürünlerimizde %100 ürün kalitesi ve müşteri memnuniyeti garantisi vermekteyiz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Kare Peyzaj Çiçekçilik firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Kare Peyzaj Çiçekçilik firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.