Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Tebdaş Temizlik ve Bakım Hizmetleri

3 star rating
46 oy / 3,28 puan
Firma Yetkilisi
:
Serkan Demirci
Telefon
:
Fax
:
0 212 515 81 23
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Evren Mah. İstiklal Cad.5. Sok. No:7 Güneşli
İstanbul / Bağcılar
İBB İtfaiyeden yetkili İGDAŞ baca raporu, baca ve depo temizliği yapan bir firmayız. Firmamız bu hizmetlerin dışında sizlere böcek ilaçlama, baca tamir,değişim, hidrofor sistemleri tamir satış, kalorifer kazan temizlik bakım ve tesisat işlerinizde de hizmet sunmaktayız saygılarımızla.

Etiketler

Ürünlerimiz

Tebdaş Temizlik ve Bakım Hizmetleri firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Depo Temizliği

Su depolarınızı çok uygun fiyatlarla ve kaliteli ekibimizle anında temizliyoruz.
Kategori Kategori
 : Diğer İlanlar
Tarih Tarih
 : 2.10.2012

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.