Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Genpower Jeneratör

2,5 star rating
576 oy / 2,74 puan
Firma Yetkilisi
:
Murat Uslu
Telefon
:
Fax
:
0 312 267 26 56
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
1. Organize Sanayii Bölgesi Göktürk Cad. No:1
Ankara / Sincan

Genpower Jeneratör - Hakkımızda

Üretim yolculuğuna başladığı 2000 yılından itibaren, ''önce müşteri memnuniyeti'' ilkesi, satış ve satış sonrası hizmet kalitesi ve dürüstlükten ödün vermeyen çizgisiyle devam eden GENPOWER, adını yurt içi ve yurt dışında duyurarak önemli büyüme hamleleri gerçekleştirmiştir.
Standart ürün gamında yer alan ve 1 kVA' dan 3000 kVA' ya kadar olan dizel, benzinli ve doğalgazlı jeneratörlerin yanı sıra, ürettiği kaynak jeneratörleri, aydınlatma kuleleri (ışıldaklar), basit ve PLC'li senkronize sistemleri ile müşterilerinin her türlü isteğine cevap verebilmektedir.Yurt içinde ve yurt dışında oluşturmuş olduğu satış ve hizmet ağıyla Türkiye'nin ve dünyanın her noktasındaki müşterilerine ulaşmayı hedefleyen GENPOWER, üretiminin büyük bir bölümünü yurtdışına ihraç etmektedir.GENPOWER, Ankara 1. Organize Sanayi Bölgesi'ndeki modern tesislerinde sürdürdüğü üretim ve ar-ge çalışmalarında, en kaliteli ürüne ulaşmak için kaliteleri dünyaca kabul görmüş motor ve alternatör üreticilerini kendisine partner olarak seçmiştir. Bunun yanı sıra, kaliteye verdiği önemi de sahip olduğu ISO 9001:2000 ve TSE belgeleri ile kanıtlamış bulunmaktadır.GENPOWER, dünyanın ciddiyetle üzerinde durduğu minimum yakıt sarfiyatı, düşük gürültü ve sürüm ile çevreye saygılı tavrı ve üstün kalite anlayışı ile Türk ve dünya pazarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Genpower GDG 17 Quantum Serisi Dizel Jeneratör

Genpower GDG 17 Quantum Serisi Dizel Jeneratör

Genpower GDG 17 Guantum serisi dizel jeneratör Otomatik (Manuel opsiyonu mevcuttur) & kabinli
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz
Genpower Jeneratör GBG1200A

Genpower Jeneratör GBG1200A

GBG 1200 A Portatif benzinli jeneratör Prime 1,2 kVA , Stand By 0,9 kVA Benzinli, monofaze, ça
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz
Genpower GBP 20 Benzinli Su Pompası

Genpower GBP 20 Benzinli Su Pompası

Gbp 20 benzinli su pompası Masimum güç: 5.5 hp – 2"
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz

İlanlar

Genpower Jeneratör firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.