Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Toirent A.Ş.

2,5 star rating
240 oy / 2,77 puan
Firma Yetkilisi
:
Emre Erdal
Telefon
:
Fax
:
0 212 580 00 08
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Kartaltepe Mah. Malazgirt Cad. No:21/1
İstanbul / Küçükçekmece

Toirent A.Ş. - Hakkımızda

1976 yılında temelleri atılan Gencer Grup, Türkiye'de her zaman ilkleri gerçekleştirmeyi hedefleyen bir geleneğin temsilcisi olmuştur. Gencer Grup; Gintem A.Ş. ile katı atık yönetimi, Global Payment A.Ş. ile ödeme sistemleri, Genta Ltd. Şti. ile inşaat, Ginsu Ltd. Şti. ile su, Ghengery A.Ş. ile tarım ve WinWin A.Ş. ile kurumsal yemek sektöründe ulusal ve uluslar arası pazarlara yönelik olarak çalışan hizmet kuruluşları topluluğudur.

Mobil yaşam destek hizmetleri kavramını Türkiye'de ilk olarak Toirent A.Ş. ile hayata geçiren Gencer Grup, ihtiyaç duyulan her yere yaşam kalitesi ve sevincini, çevre ve insan sağlığını koruyacak hizmetleri taşımasının yanı sıra şantiyeler gibi iş alanlarında hizmet verimliliğinin artışını sağlamıştır.

Toirent, ulusal ve uluslar arası organizasyonlarda; inşaat şantiyelerinde, belediye hizmetlerinde, ordu ve polis teşkilatında, başta mobil tuvalet olmak üzere, lavabo, duş, çit, her türlü ofis, büro VIP kabininin kiralanması ile bunlara temizlik, bakım ve servis hizmeti sunmaktadır.

İhtiyaç duyulan her yerde hijyenik bir ortam sağlamayı ve bunu korumayı taahhüt eden Toirent'in misyonu, çözüm ortağı olarak beklentilerin ötesinde hizmet vermektir. Sivil ve askeri alanlarda anahtar teslim proje uygulamalarındaki kalite anlayışı, Toirent'in vizyonunu ve referanslarını oluşturmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Toirent A.Ş. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Toirent A.Ş. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
1-15 Ağustos 2019 Dönemine Ait Noterlerce Yapılan Makbuz Karşılığı Ödemelere Ait Beyannamenin Verilmesi ve Ödemesi
16.8.2019 - 26.8.2019 - Bugün son günü
Temmuz 2019 Dönemine Ait Katma Değer Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.8.2019 - 26.8.2019 - Bugün son günü
1-15 Ağustos 2019 Dönemine Ait Petrol ve Doğalgaz Ürünlerine İlişkin Özel Tüketim Vergisi Beyanı ve Ödemesi
16.8.2019 - 26.8.2019 - Bugün son günü
Diğer Ücretlerin Gelir Vergisi 2. Taksit Ödemesi
1.8.2019 - 2.9.2019
Temmuz 2019 Dönemine Ait Mal ve Hizmet Alımlarına İlişkin Bildirim Formu (Form Ba)
1.8.2019 - 2.9.2019
Yeni Ürünler
Nokta Dedektör İnvenio Statiflo Statik Mikser FWT Lutz-Jesco Kaco Blueplanet 50 kW Sultan Lake Beşik

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.