Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Gelişim Elektrik Paratoner

3 star rating
49 oy / 3,02 puan
Firma Yetkilisi
:
Zafer Çakmak
Telefon
:
Fax
:
0 212 220 59 35
Gsm
:
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
Perpa Ticaret Merkezi A Blk Kat:11 No:1426 Okmeydanı
İstanbul / Şişli
1994 yılında faaliyete başlayan şirketimiz genel taahhüt ve ticaret amaçlı kurulmuş bir firmadır.

Türkiye genelinde 31.12.2007 tarihine kadar 2600 adet topraklama, aktif paratoner, iç yıldırımlık, faraday kafesi montajlarını başarı ile gerçekleştirmiştir.

Halen konusunda uzman kadro ve yeterli ekipman ile hizmet vermektedir.

Firmamız atom enerji kurumu lisans sahibi olup radyoaktif paratoner demontajlarını atom enerji kurumuna teslim etmektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Resim Yok

Liva Aktif Paratoner

Liva Aktif Paratoner 30 yıl sanayi bakanlığı garanti belgesine sahiptir. CE Belgesi, ISO Belgesi ve
Ürün Fiyatı : 300 TL

İlanlar

Gelişim Elektrik Paratoner firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05 İşkembe Temizleme Makinası-TP.03

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.