Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
291 oy / 2,52 puan
Firma Yetkilisi
:
Hür Türkşen
Telefon
:
Fax
:
0 232 469 55 53
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
2843 Sok. No:19 1 Sanayi Sitesi
İzmir / Konak
Firmamız Adafili Makina Servis Ekipmanları San. ve Tic.Ltd.Şti. adı altında oto yıkama makinaları, oto yıkama ve yağlama ekipmanları, köpük tankı, sıvı püskürtme tankı, sanayi tipi süpürge, cila makinası, servis ekipmanları, basınçlı su pompaları satış ve servis hizmeti vermektedir.
Hedefimiz müşteri memnuniyetini ilke edinmiş kaliteli ürünler üretmek ve bütün ekibimizle kalite gereklerinin karşılanması için sürekli iyileştirme Adafili Makina Servis Ekipmanları San. ve Tic.Ltd.Şti.'de temel prensip olarak benimsenmiştir. Üretimde ve serviste, hatasız memnun kalmış müşteri, uyumlu bir çalışma ortamı firmamızın temel amacıdır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Resim Yok

Jetonlu Paralı Yıkama Makinası

Jetonlu yıkama makinesi 1 TL ile çalışan yıkama makinesi Basınç: 250 bar Su debisi: 900 lt/h Moto
Ürün Fiyatı : 2.000 TL
Soğuk Yıkama Makinası

Soğuk Yıkama Makinası

Basınç: 250 bar Su debisi: 900 lt/h Motor gücü: 7,5 hp/380v/50hz Hortum: 10 metre Tabanca: Düz s
Ürün Fiyatı : 1.650 TL
Resim Yok

Paralı Jetonlu Köpük + Yıkama Makinası

Bir makinada iki makina, tek makina hem köpük hem yıkama hizmeti vermektedir.
Ürün Fiyatı : 2.650 TL

İlanlar

Jetonlu Paralı Köpük Makinası

Depo Kapasitesi: 100 Litre Çalışma Basıncı: 5 bar Voltaj: 220 volt Zaman ayarı: 0-30 dakika ayarlanabilir Zaman rölesi vardır Hortum 10 metre Re
Kategori Kategori
 : Satım İlanları
Tarih Tarih
 : 27.4.2012

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.