Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
112 oy / 2,95 puan
Firma Yetkilisi
:
Hakan Ayhan
Telefon
:
Fax
:
0 452 423 58 94
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Dumlupınar Mah. Vişne Sok. No:2/3
Ordu / Fatsa

Medtrans Denizcilik - Hakkımızda

Medtrans Denizcilik Lojistik Hizmetler Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. Nisan 2009 yılında kurulmuştur. Uzman ve deneyimli ekibimiz ile siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır.

Amacımız, tüm çalışanlarımız, sahibi olduğumuz ekipmanlar ve uzun zamandır çalıştığımız tedarikçilerimiz ile beraber müşterilerimizin talep ve gereksinimlerini en kısa sürede en uygun maliyet ve en güvenilir şekilde karşılamaktır.

Şirketimizin verdiği hizmetler;
- Gemi acenteciliği
- Hat işletmeciliği
- Konteyner taşımacılığı
- Gemi Kiralama
- Lojistik ve Forwarding Hizmetleri
- Yurtiçi Kara Nakliyesi
- Danışmanlık Hizmetleri
- Proje Taşımacılığı ve Multimodern Servisler

Firmamız, İstanbul ve İzmit körfezi limanlarında merkez ofis kadrosu diğer bütün Türkiye limanlarında ise anlaşmalı yerel ofisler vasıtasıyla tüm Türkiye limanlarında ve Çanakkale ve İstanbul Boğazı geçişlerinde, gemi acentelik hizmetlerini tecrübeli personeli ile vermektedir.
MedTrans, Acentelik hizmetlerimiz dışında kara nakliyesi organizasyonu, depolama ve liman hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimize ilk elden kesintisiz hizmet sunarak operasyon yükünün minimuma indirilmesinde önemli katkılar sağlamaktadır. Yüklerin, kara nakliyesi, depolanması, fiziki ve yasal olarak yüklemeye / tahliyeye hazırlanması ve yüklenmesi / boşaltılması, son olarak da gemilerin kiralanarak yükün taşınması konusunda hizmet vermektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Medtrans Denizcilik firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Medtrans Denizcilik firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Kasım 2019 Dönemine Ait Alkollü İçecekler, Alkolsüz İçecekler, Tütün Mamulleri ve Makaronlara İlişkin Özel Tüketim Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.12.2019 - 16.12.2019
Kasım 2019 Dönemine Ait Dayanıklı Tüketim ve Diğer Mallara İlişkin Özel Tüketim Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.12.2019 - 16.12.2019
Kasım 2019 Dönemine Ait Motorlu Taşıt Araçlarına İlişkin Özel Tüketim Vergisinin (Tescile Tabi Olmayanlar) Beyanı ve Ödemesi
1.12.2019 - 16.12.2019
Kasım 2019 Dönemine Ait Özel İletişim Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.12.2019 - 16.12.2019
Kasım 2019 Dönemine Ait Banka ve Sigorta Muameleleri Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.12.2019 - 16.12.2019
Yeni Ürünler
TP.01 - İşkembe Temizleme Makinası Bicebs Curll Chest Press Leg Pres Lying Leg Curll Leg Extension

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.