Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
200 oy / 3,14 puan
Firma Yetkilisi
:
Cafer Taştan
Telefon
:
Fax
:
0 224 482 45 94
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Gebeçınar Sanayi Bölgesi Tütün Sok No:6 Çalı
Bursa / Nilüfer

Orca Orman Ürünleri - Hakkımızda

Orca Orman Ürünleri Ahşap Ambalaj Mobilya Dekorasyon İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1997 yılında kurulmuştur.

Şirketimiz, ahşap ambalaj ( palet - kasa ( sandık ) ), inşaatlık ve doğramalık kereste ve inşaat taahhüt konularında Bursa'da faaliyet göstermektedir. Üretim alanımız 3500 m2 kapalı ve 2500 m2 açık olmak üzere toplam 6000 m2'dir. 2 adet tomruk satış - depolama alanımız ( Bursa-Gemlik yolu Ergürücük Mevkii ) toplam 16.500 m2'dir.

Bu konularda olabilecek talepleri, kalite politikamız çerçevesinde, yüklendiğimiz misyonumuza uygun olarak - vizyonumuzu geliştirerek ve firmamıza ait değerlerimizi koruyarak karşılamak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak, temel görevimiz olmuştur.

Ürünlerimiz;
- Ahşap ambalaj ( Palet - Kasa ( Sandık ) )
- İnşaatlık kereste
- Fırınlanmış kereste
- Doğramalık kereste
- Emprenyelenmiş kereste
- İthal çam tomruk
- Plywood

Etiketler

Ürünlerimiz

Orca Orman Ürünleri firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Orca Orman Ürünleri firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
1500 x 130 x 8mm Hidrolik Silindir Vampir Kostümü Nokta Dedektör İnvenio Statiflo Statik Mikser FWT Lutz-Jesco

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.