Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2 star rating
98 oy / 2,33 puan
Firma Yetkilisi
:
Muzaffer Delibaş
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Cihangir Mah. Ormanlı Cad. No:10/2
İstanbul / Avcılar

Astayman Asansör - Hakkımızda

1996 yılında asansör sektöründe hizmet vermeye başlayan Astayman Asansör, 15 yıldan fazla süredir gerek asansör montajı ve kurulumuyla gerekse asansör bakım ve onarım hizmetlerindeki kaliteli ve titiz çalışmalarıyla, dürüst ve ahlaklı iş anlayışıyla müşterilerinin takdirini kazanarak başarıyla hizmet vermekte, giderek büyümekte ve gelişmektedir.

Astayman Asansör personelinin 1996 yılından bu yana devam eden ve sürekli gelişen tecrübesinin yanı sıra asansörcülük mesleğine duyduğu bağlılık ve meslek sevgisi, onları rakiplerinden ayıran en önemli özelliktir. Bilindiği gibi, asansörcülük mesleği yolcuları ve eşyaları yerden yukarı çıkarma ve yukarıdan aşağı indirme işleminin en güvenli ve en konforlu yapılmasını gerektiren bir meslektir. İşte bu güveni ve konforu sağlayacak asansör uzmanı elemanların mesleğini sevmeleri, insana değer vermeleri ve teknolojik bilgiyle donatılmış olmaları gerekmektedir.

Firmamız Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece ve Esenyurt ilçeleri başta olmak üzere tüm bölgelere asansör bakım - arıza - revizyon ve montaj hizmeti vermektedir.

Astayman Asansör'ün elemanları bilgili, mesleklerinin uzmanı, daima güler yüzlü ve hoşgörülü olup, mesleklerinin en iyileridir.

İşte bu yüzden her geçen gün Astayman Asansör'e duyulan güven ve memnuniyet artmakta, buna bağlı olarak artan müşteri sayısıyla Astayman Asansör her geçen gün daha da güçlenmektedir.

Bu güvene layık olduğumuz için mutluyuz, gururluyuz ve bize bu gücü veren müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Astayman Asansör firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Astayman Asansör firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
7143 Sayılı Kanun Uyarınca Ödenmesi Gereken 15. Taksit Ödemesi
1.1.2021 - 1.2.2021
Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. Taksit Ödemesi
1.1.2021 - 1.2.2021
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.