Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Serkan Etiket ve Matbaacılık San. ve Tic.Ltd.Şti.

3 star rating
84 oy / 3,2 puan
Firma Yetkilisi
:
Hüseyin Adanur
Telefon
:
Fax
:
0 212 422 13 59
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Cihangir Mevkii Ambarlı Dolum Tesisleri Yolu Şehit Zafer Sok. No:7
İstanbul / Avcılar
Ülkemiz etiket sektörüne birçok ilkleri getiren Serkan Etiket Ve Matbaacılık San. ve Tic. Ltd. Şti. 1972 yılında Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Hüseyin Adanur tarafından kurulmuş bir Türk firmasıdır.

Serkan Etiket Ve Matbaacılık San. ve Tic. Ltd. Şti. kurulduğu günden bu yana, ülkemizde faaliyet gösterdiği tüm sektörlerdeki başarılı ve öncü çalışmalarıyla sürekli yenilenmekte ve toplumumuza artı bir değer kazandırmaktadır.

Şirketimiz topluma karşı duyduğu sorumluluk duygusuyla tüm sosyal paydaşlarına gerek maddi, gerek ise manevi değerler katabilmek için çalışmaktadır. Şirketimiz, bünyesinde bulundurduğu çalışma arkadaşlarımızla ve kendileriyle birebir iletişim içerisinde bulunan yönetim kadromuzla eğitime verdiği büyük önemden ötürü, bu eğitimin faydalı bir şekilde hizmete yansıyacağının bilincindedir.

Serkan Etiket Ve Matbaacılık San. ve Tic. Ltd. Şti. geleceğe giden yolda, geçmişten ders çıkarmanın öneminin bilinciyle ulusal değerlerimize bağlıdır. Yeniliklere ve yaratıcılığın her türlüsüne değer vermekte, araştırma- geliştirmeye yatırım yapmaktadır.

Bizler iş ilişkilerimizde güvene dayalı çalışmanın önemini bilmekte, her iş ortaklığımızda ancak kontrollü bir güvenin yeterli olacağı inancını taşımaktayız. Bu güveni temin edebilmek içindir ki; yarının ihtiyaçlarını görmeye ve kendimizi bu doğrultuda geliştirmeye verdiğimiz önemle etiket sektöründe fark yaratmaktayız.

Etiketler

Ürünlerimiz

Serkan Etiket ve Matbaacılık San. ve Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Serkan Etiket ve Matbaacılık San. ve Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Kasım 2019 Dönemine Ait Alkollü İçecekler, Alkolsüz İçecekler, Tütün Mamulleri ve Makaronlara İlişkin Özel Tüketim Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.12.2019 - 16.12.2019
Kasım 2019 Dönemine Ait Dayanıklı Tüketim ve Diğer Mallara İlişkin Özel Tüketim Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.12.2019 - 16.12.2019
Kasım 2019 Dönemine Ait Motorlu Taşıt Araçlarına İlişkin Özel Tüketim Vergisinin (Tescile Tabi Olmayanlar) Beyanı ve Ödemesi
1.12.2019 - 16.12.2019
Kasım 2019 Dönemine Ait Özel İletişim Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.12.2019 - 16.12.2019
Kasım 2019 Dönemine Ait Banka ve Sigorta Muameleleri Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.12.2019 - 16.12.2019
Yeni Ürünler
TP.01 - İşkembe Temizleme Makinası Bicebs Curll Chest Press Leg Pres Lying Leg Curll Leg Extension

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.