Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Eser Rent A Car

2,5 star rating
232 oy / 2,56 puan
Firma Yetkilisi
:
Eser Cirit
Telefon
:
Fax
:
0 242 340 59 89
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Tahıl Pazarı Mah. 456 Sok. No:1 Eski Otogar Arkası Muratpaşa
Antalya / Merkez

Eser Rent A Car - Hakkımızda

Eser Rent A Car Antalya ve ilçelerinde Rent A Car ve Transfer hizmet veren bir Ciritoglu Group kuruluşudur

Eser Rent A Car yurtiçinde ve yurt dışında sahip olduğu müşteri portföyü ile kurumsal bir yapıya sahip araç kiralama şirketidir.

Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyen eser rent a car müşterilerine garantili ve 7X24, kesintisiz hizmet vermektedir.

Eser Rent A Car olarak her zaman siz değerli müşterilerimize en kaliteliyi en uygun fiyata sunmaktadır.

Eser rent a car kalitenin varılması gereken bir hedeften çok, gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir süreç olduğuna inanmaktadır. Bu düşünce çerçevesinde; müşteri memnuniyetini ana hedef olarak benimseyen şirketimiz, aşağıdaki ilkeler doğrultusunda kalite politikasını oluşturmuştur:

- Satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak,
- Müşterilerimizle, karşılıklı güven ve iş birliği içerisinde çalışıp verimliliğimizi arttırmak,

Araçlarımızın tüm bakımları servislerde yapılmaktadır.

Antalya rent a car firmalarının öncülerinden olan Eser Rent A Car farklı segmentteki araçları ile alternatif çözümler sunmaktadır.

Antalya rent a car firmalarının öncülerinden olan Eser Rent A Car olarak, müşterilerimize en iyi hizmeti vermek kuruluşumuzun temel amacıdır.

Antalya rent a car firmalarının öncülerinden olan Eser Rent A Car olarak siz değerli müşterilerimizden aldığımız her türlü geri bildirime verdiğimiz önemin ve müşteri beklentilerini karşılamak için göstermiş olduğumuz çabanın bir göstergesi olduğuna inanıyoruz.

Eser Rent a Car firması olarak amacımız sizlerden gelen şikayetleri çözmek değil, mutlak müşteri memnuniyetini gerçekleştirerek sizlerden hiç şikayet almamak ve müşterilerimizin beklentilerinden asla taviz vermemeyi sağlamaktır.

Araçlarınızı Eser Rent a Car'dan kiralayın farklı farklı şehirlerde araçlarınızın başına gelebilecek sorunlarla Eser Rent a Car ilgilensin.

Antalya'da şehir içi ve şehir dışı transferler ile ilgili uygun fiyatlı çözümler için lütfen irtibata geçiniz.

Eser Rent a Car firması yalnızca araç kiralanabilen bir rent a car değil aynı zamanda anahtar teslim inşaat, otel işyeri ve ev tadilatı, emlak konusunda danışmanlık alabileceğiniz konusunda uzman bir rent a car firmasıyız.

Hizmetlerimiz:
- Şoförlü araç kiralama
- Filo kiralama
- Uzun dönem araç kiralama
- Ekonomik araç kiralama
- Şoförlü transfer hizmeti
- Eser Rent a Car hava alanından misafir karşılama ve araç temin etme konusunda kısa sürede çözüm üreten ve uygulayan firmadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Eser Rent A Car firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Eser Rent A Car firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.