Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Üç Mevsim Mimarlık Mühendislik İnşaat Ltd.Şti.

2,5 star rating
48 oy / 2,98 puan
Firma Yetkilisi
:
Ünal Aykaç
Telefon
:
Fax
:
0 256 811 11 59
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Yenimahalle Cumhuriyet Cad. 116/16
Aydın / Didim (Yenihisar)
2002 yılında proje ve denetim alanlarında faaliyete başlayan şirket ortakları, Üç-M Yapı Denetim ve Üç-Mevsim Yapı Denetim şirketleri ile başta Ankara ve Aydın bölgesi olmak üzere faaliyet göstermiştir. Zamanla faaliyet alanlarına deney yapı malzemeleri laboratuvarı ile taze beton deneyleri, karot, test çekici, donatı tespiti, çelik çubuk deneyleri gibi laboratuvar hizmetlerini de eklemiştir.

Mühendislik, mimarlık faaliyetlerinde 10. yılını geride bırakan şirket ortakları yapmış oldukları işlerde kaliteyi, mesleki ahlak değerlerini ve güvenirliliği ön planda tutmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Üç Mevsim Mimarlık Mühendislik İnşaat Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Üç Mevsim Mimarlık Mühendislik İnşaat Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.