Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
PN Açık Parfüm

3 star rating
90 oy / 3,01 puan
Firma Yetkilisi
:
Hakan Yılan
Telefon
:
Fax
:
0 212 736 09 91
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Silivri Sanayi Sitesi E Blok No:8
İstanbul / Silivri

PN Açık Parfüm - Hakkımızda

Pn Parfume; Yüksek kaliteyi uygun fiyatlara sunarak, çok yüksek fiyatlara satılan parfümleri alabilen küçük bir kesimin değil. Büyük kitlelerinde güzel kokma isteğine cevap verebilmek için kurulan Pn Parfume bir Pien Parfume kuruluşu ve alt markasıdır.

10 yılı aşkın bilgi, birikim ve tecrübemiz ve sadece parfüm üretiminde uzmanlaştığımız Silivri'de bulunan üretim tesisimizde sağlık bakanlığının zorunlu kılmış olduğu üretim standartları ve denetimi altında parfüm üretimimiz gerçekleşmektedir. Aynı zamanda Pn Parfume; ab normlarında ve ıfra internatıonal fragrance associatıon ve rıfm research ınstıtute for fragrance meterials standartlarına uygun hammaddeleri seçerek yüksek kalitede ürettiğimiz parfümlerimizi uygun fiyata sizlere sunmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

PN Açık Parfüm firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Açık parfüm Bayilik Fırsatı

Size açık parfüm bayiliğinde Türkiye'nin en iyi koşullarını sunuyoruz. Detaylar için firmamızla iletişime geçiniz.
Kategori Kategori
 : Bayilik İlanları
Tarih Tarih
 : 12.5.2012

Toptan Açık Parfüm

Bay ve bayan tüm modeller mevcut. Sağlık Bakanlığı onaylı 3 gün kalıcılık 55 cc
Kategori Kategori
 : Satım İlanları
Tarih Tarih
 : 12.5.2012

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.