Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Göktürkler Sondaj Mühendislik

2,5 star rating
149 oy / 2,97 puan
Firma Yetkilisi
:
Sinan Göktürk
Telefon
:
Fax
:
0 224 327 91 53
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Oto San Sit 10 Sok. No:34
Bursa / Yıldırım
Bursa sondaj firması olarak Bursa bölgesinin ilk ve tek ISO 9001: 2008 belgeli en modern 1250 metre delme kapasiteli sondaj makinası, şantiyesine ve ekibine sahip olmanın gururunu yaşıyoruz.
Göktürkler Sondaj ve Mühendislik, 1250 metre delme kapasiteli su sondaj ve jeotermal sondaj makinaları, 1 jeoloji, 1 jeofizik mühendisi ve uzman sondaj kadrosu ve makine park çeşitliliği ile dürüstlük güven ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde daha kaliteli hizmet verebilmenin arayışı içinde su sondajı çalışmalarına müşteri memnuniyeti için 7 gün 24 saat hizmet anlayışı ile tüm Türkiye çapında servis hizmetlerine devam etmektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Göktürkler Sondaj Mühendislik firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Göktürkler Sondaj Mühendislik firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.