Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
159 oy / 3,35 puan
Firma Yetkilisi
:
Kadir Pınarbaşı
Telefon
:
Fax
:
0 212 672 30 81
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Hoşdere Cad. Mimsan Sanayi Sitei 32. Blok
İstanbul / Esenyurt

Decoist - Hakkımızda

Kapı, mutfak ve zemin döşemesi alanında hizmet veren Decoist projelerini; araştırma, eskiz, etüt ve tasarım ile başlayıp, tüm detayları en küçük ayrıntısına kadar çözümleyerek gerçekleştiriyor.
Özel üretim masif ve lamine ile ilgili bayilikler verilecektir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Decoist firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Decoist firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.