Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Moda Emlak Danışmalığı

2,5 star rating
27 oy / 2,81 puan
Firma Yetkilisi
:
Kurban Tamyüksel
Telefon
:
Fax
:
0 216 640 17 41
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
M. Akif Mah. Şahinbey Cad. Kalemkuş İş Merkezi No:75 A/3
İstanbul / Çekmeköy
İstanbul Ümraniye, Çekmeköy, Sancaktepe bölgelerinde satılık konut, kiralık konut, evler, satılık arsa ve benzeri gayrimenkul ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz. Hizmet verdiğimiz bölgelerde gayrimenkullerinizin kiralamasını ve satışını üstlenebilir, talep ettiğiniz gayrimenkul özellikleri, konumuyla ile ilgili araştırma yapabilir ve sizi bilgilendirebiliriz.

Profesyonel iş anlayışının gerektirdiği tüm teknolojik imkanlarımızı sizin için kullanıyoruz. Emlak danışmanlığında Moda Emlak Danışmalığı farkını yaşamanız için ofisimizi ziyaret etmenizi bekliyoruz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Moda Emlak Danışmalığı firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Moda Emlak Danışmalığı firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.