Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Feza Suni Deri - Dinçerler Tekstil San. ve Tic.A.Ş.

2,5 star rating
137 oy / 2,78 puan
Firma Yetkilisi
:
Raif Dinçer - Cahit Dinçer
Telefon
:
Fax
:
0 212 735 28 31
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Değirmenköy E-5 Karayolu Üzeri
İstanbul / Silivri
Fabrikamızda; döşemelik, giyimlik, ayakkabılık, botluk, halı sahalık, sporluk, terliklik, sandalet, çantalık, astarlık, konçluk, şezlongluk, bialalık, kırtasiyelik, kemerlik sektörlerinde kullanılan pu ve pvc esaslı yüksek kalitede suni deri üretilmektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Feza Suni Deri - Dinçerler Tekstil San. ve Tic.A.Ş. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Feza Suni Deri - Dinçerler Tekstil San. ve Tic.A.Ş. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.